Veebirakendus "Toitlustus"

Veebirakendus "Toitlustus" aitab toitlustusasutustel hoida toiduainete kulu kontrolli all, koostada kalkulatsioonikaarte ja menüüsid.

Veebirakenduse "Toitlustus" katsetamiseks logige sisse, kasutaja:Demo, parool:Demo. Täiendavate küsimuste korral, võtke meiega ühendust info@leidre.ee või tel 5102358.


Veebirakendus koosneb alljärgnevatest moodulitest.


Ostuarved

Moodul võimaldab sisestada toiduainete ostuarveid. Ostuarveid saab sisestada käsitsi või poolautomaatselt e-arvest (xml failist). Enne e-arve salvestamist on võimalik arveridasid korrigeerida – kustutada ridasid, ühtlustada nime, mõõtühikuid jne.

Toiduainete kuludesse kandmine toimub automaatsel iga päev vastavalt koostatud ja kinnitatud menüüdele. Toiduaineid saab kuludesse kanda ka mahakandmise aktiga.


Kalkulatsioonikaardid

Moodul võimaldab koostada ja salvestada toitudele kalkukatsioonikaarte. Kalkukatsioonikaarti on võimalik koostada erinevale toodete/portseonide arvule, valida liik või koostaja, lisada valmistamise tehnoloogia kirjeldus koos piltidega ja lisada vajaminevad toiduained. Toidud võivad koosneda erinevatest komponentidest. Iga toiduaine lisamisel saab sisestada külmtöötluse kao protsendi ja kogu toidule kuumtöötlemise kao protsendi.

Koostatud kalkukatsioonikaart on prinditav ja võimaldab genereerida uue kaardi suvalisele toote/portsjoni arvule.


Menüüd

Moodul võimaldab koostada igale toidukorrale või päevale menüü. Menüü koostamisel valitakse toidud varemkoostatud kalkukatsioonikaartide hulgast ja sisestatakse portsjonite kogus. Süsteem kuvab vajaminevate toiduainete kogused ja hinnad. Pärast toidu valmistamist saab ühe nupu vajutusega kanda kulutatud toiduained kuludesse.


Inventuur

Moodul võimaldab koostada inventuur, võrrelda inventuuri andmeid lao seisuga süsteemis, genereerida inventuuri aruanne ja uuendada laoseis süsteemis vastavalt inventuuri andmetele.


Aruanded

Toiduained laos – sisaldab hetkel laos olevate toiduainete koguseid, hindu ja kogumaksumust.

Toiduainete kulu – etteantava perioodi jooksul kulutatud toiduainete kogused ja maksumus.

Toiduaine kulu – valitud toiduaine etteantava perioodi jooksul kulutatud toiduaine kogus ja maksumus.

Ostetud toiduained – etteantud perioodi jooksul lattu lisatud toiduannete kogused ja maksumus.

Ostetud toiduaine – valitud toiduaine etteantud perioodi jooksul lattu lisatud toiduannete kogus ja maksumus.

Mahakantud toiduained – etteantud perioodi jooksul mahakantud toiduained.